![](https://static.wixstatic.com/media/ea7c5e_af525b8e369242ce906ffecf662e13fc~mv2.png/v1/fill/w_62,h_51,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ea7c5e_af525b8e369242ce906ffecf662e13fc~mv2.png)
💛βελτιώνει την υγεία των ματιών και της στοματικής κοιλότητας 💛ενισχύει το ανοσοποιητικό σύστημα 💛βελτιώνει την κυκλοφορία του αίματος 💛μειώνει τον κίνδυνο εμφάνισης αρθρίτιδας, καρκίνου και καρδιαγγειακών 💛έχει αντιφλεγμονώδης δράση 💛συμβάλλει στην επούλωση πληγών και προστατεύει από μολύνσεις 💛μειώνει τον κίνδυνο εμφάνισης άνοιας και της νόσου Alzheimer's 💛ευεργητική δράση κατά της δυσκοιλιότητας και του συνδρόμου ευερέθιστου εντέρου (IBS)